Szczegóły Data Czas Liga Sezon Kolejka Widzów 18 stycznia 2020r. g.18:00 I Liga 2019/20 12 100 WynikiDrużynaWynik1 połowaWynikSośnica Gliwice3419ZwycięstwoSAN Jarosław1910Przegrana Sośnica GliwiceSAN Jarosław 18 stycznia 2020r. 34 – 19 Pełny czas bez dogrywki Miejsce wydarzenia TUR Gliwice Hala Widowiskowo-sportowa 44-103 Gliwice, Polska Sośnica Gliwice # Zawodnik Poz. Me Pkt Br ŻK 2m CzK KD 9Golec […]
SPR Sośnica Gliwice — MKS San Jarosław
Szczegóły
Data | Czas | Liga | Sezon | Kolejka | Widzów |
---|---|---|---|---|---|
18 stycznia 2020r. | g.18:00 | I Liga | 2019/20 | 12 | 100 |
Wyniki
Drużyna | Wynik | 1 połowa | Wynik |
---|---|---|---|
Sośnica Gliwice | 34 | 19 | Zwycięstwo |
SAN Jarosław | 19 | 10 | Przegrana |
Sośnica GliwiceSAN Jarosław
34 - 19Pełny czas bez dogrywki |
Miejsce wydarzenia
TUR Gliwice Hala Widowiskowo-sportowa |
---|
44-103 Gliwice, Polska |
Sośnica Gliwice
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
9 | Golec Karolina | Skrzydłowa | 1 | 6 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
26 | Klich Weronika | Rozgrywająca | 1 | 3 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 |
10 | Kostrzewska Paulina | Rozgrywająca | 1 | 7 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | Łuczyk Paulina | Skrzydłowa | 1 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Markiewicz Aleksandra | Rozgrywająca | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Olejarczyk Aleksandra | Rozgrywająca | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
11 | Pytlos Karolina | Skrzydłowa | 1 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Reichel Magdalena | Skrzydłowa | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
15 | Smodis Hanna | Kołowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Walus Paulina | Skrzydłowa | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | Wojciechowska Ewelina | Rozgrywająca | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
1 | Cierpioł Patrycja | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | Zalewska Weronika | Rozgrywająca | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Zizulewska Klaudia | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Łącznie | 14 | 44 | 34 | 3 | 1 | 0 | 0 |
Trener B: Piorun Marta
Osoba towarzysząca: Wicik Tomasz
SAN Jarosław
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | Bartuzel Katarzyna | Skrzydłowa | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Brzozowska Izabela | Rozgrywająca | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
99 | Dziura Justyna | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Gałat Katarzyna | Kołowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | Kostuch Wiktoria | Skrzydłowa | 1 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
1 | Kubisztal Sabina | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
33 | Ochońska Aleksandra | Rozgrywająca | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ochońska Bogna | Kołowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
55 | Pazdro Aleksandra | Rozgrywająca | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Stachowicz Kamila | - | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
8 | Zięba Andżelika | Rozgrywająca | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Płachta Karolina | Rozgrywająca | 1 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Baran Edyta | Kołowa | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Basta Dorota | Rozgrywająca | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Łącznie | 14 | 30 | 19 | 3 | 0 | 0 | 0 |
Trener A: Rybak Łukasz
Trener B: Kubisztal Michał
Sędziowie
Sędzia Główny | Sekretarz | Czas | Delegat ZPRP |
---|---|---|---|
Bązi Monika (Opole) Kessler Melania (Dobrzeń Wielki) | Gajos Janusz (Katowice) | Pazur Leszek (Ruda Śląska) | Musialik Paweł (Bytom) |